Nie wiesz jak planować dietę dla swojej rodziny?

Nie wiesz jak układać jadłospis, żeby Twoje

dziecko jadło różnorodnie?

Nie wiesz, czy Twoje dziecko

jest właściwie odżywiane?

 

Skorzystaj z darmowych

konsultacji!

Co mówią o mnie ci, którzy już skorzystali z konsultacji:

Edyta

Warsztaty uświadomiły mi, iż nie trzeba wielkiej rewolucji, żeby zmienić na lepsze sposób odżywania, a w konsekwencji samopoczucie swoje i swoich bliskich. W dzisiejszych czasach pędzimy i wszystko chcemy robić szybko, szkoda czasu na długie wystawanie przy garze, Ania uświadomiła mi, że z pomocą plannera możemy zaplanować posiłki na cały tydzień co przyspieszy nam zakupy, zaoszczędzi nasze pieniądze – będziemy kupować tylko niezbędne produkty do przygotowania posiłków, a najważniejsze – pozwoli urozmaicić nam naszą dietę i będziemy jedli to co lubimy.

Warsztaty to nie tylko gotowanie ale też wymiana doświadczeń, można dowiedzieć się sporo co i kiedy jeść, tak aby nasz organizm od rana funkcjonował sprawnie i był gotowy do działania przez cały dzień. 

Ola

Warsztaty bardzo mi się podobały i cieszę się , że Cię poznałam i mogłam w nich uczestniczyć, dziękuję!  Podoba mi się to, że jesteś konkretną osobą i jestem gotowa Ci zaufać jeśli chodzi o taki jedzeniowy tutoring. Moja wiedza na temat zdrowego żywienia jest znikoma i raczej intuicyjna niestety, więc jeszcze daleka droga przede mną, ale zdecydowanie jest to dziedzina, którą chciałabym zgłębić, bo po prostu zależy mi na zdrowiu mojej rodziny i Ty mi to uświadomiłaś!

Kasia

dziękuję Ci raz jeszcze za konsultacje 🙂 dostałam dużo cennych wskazówek, wiedzy i motywacji. Zrobiłam synkowi jak mówiłaś zupę kalafiorową z dużą ilością grubych warzyw i zjadł bez problemu:). Problem był w mojej głowie!

Kasia P.

Bardzo dziękuję Ci, uspokoiłaś mnie troszkę gdyż wapń jest dla mnie naprawdę dużym stresorem. Wszędzie piszą jakie to ważne dla dzieci i ile trzeba zjeść aby zapewnić dzienny limit (notabene bardzo wysoki). Może faktycznie za dużą wagę do tego przywiązuję… gdyby tak znać kombinacje dzienne produktów, które trzeba zjeść aby zapewnić chociaż połowę tej normy :D.

Mam dla Ciebie coś więcej!

Po zapisie na newsletter dostajesz dostęp do biblioteki, w której znajdziesz:

e-booki z przepisami

pdf-y do planowania diety

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. Polityka prywatności
(Visited 41 times, 1 visits today)