Pobierz darmowe PDF-y

które ułatwią Ci planowanie jadłospisu dla Twojej rodziny:

planner zdrowych posiłków

food tracker

checklistę

i zacznij wreszcie

  • gotować dla swojej rodziny z głową
  • oszczędzać czas, nerwy i pieniądze

Mam dla Ciebie dodatkowe prezenty

ebook na dobry poranek

Na dobry poranek

Darmowy ebook z przepisami na zdrowe śniadania. Bez glutenu, bez nabiału i bez rafinowanego cukru
ebook z przepisami na śniadania

Coś na szybko przed przedszkolem

Coś dla Mam przedszkolaków, które zaczynają dzień wcześnie, a śniadanko w przedszkolu dopiero po 9.00!

Ciacho na niedzielę

12 przepisów na szybkie, bezglutenowe ciasta, ciasteczka i muffinki. Idealne dla alergików.

Serwus, to ja, Anka

Uczę kobiety jak naturalnie karmić ich rodziny.

Jak planować i komponować rodzinne jadłospisy uwzględniając różne preferencje jedzeniowe męża, czy dziecka.

Pokazuję jak gotować zdrowo i nie spędzać całego dnia w kuchni.

 

Zapraszam Cię!

Co mówią o mnie inni:

Edyta

Warsztaty uświadomiły mi, iż nie trzeba wielkiej rewolucji, żeby zmienić na lepsze sposób odżywania, a w konsekwencji samopoczucie swoje i swoich bliskich. W dzisiejszych czasach pędzimy i wszystko chcemy robić szybko, szkoda czasu na długie wystawanie przy garze, Ania uświadomiła mi, że z pomocą plannera możemy zaplanować posiłki na cały tydzień co przyspieszy nam zakupy, zaoszczędzi nasze pieniądze – będziemy kupować tylko niezbędne produkty do przygotowania posiłków, a najważniejsze – pozwoli urozmaicić nam naszą dietę i będziemy jedli to co lubimy.

Warsztaty to nie tylko gotowanie ale też wymiana doświadczeń, można dowiedzieć się sporo co i kiedy jeść, tak aby nasz organizm od rana funkcjonował sprawnie i był gotowy do działania przez cały dzień. 

Ola

Warsztaty bardzo mi się podobały i cieszę się , że Cię poznałam i mogłam w nich uczestniczyć, dziękuję!  Podoba mi się to, że jesteś konkretną osobą i jestem gotowa Ci zaufać jeśli chodzi o taki jedzeniowy tutoring. Moja wiedza na temat zdrowego żywienia jest znikoma i raczej intuicyjna niestety, więc jeszcze daleka droga przede mną, ale zdecydowanie jest to dziedzina, którą chciałabym zgłębić, bo po prostu zależy mi na zdrowiu mojej rodziny i Ty mi to uświadomiłaś!

Kasia:

dziękuję Ci raz jeszcze za konsultacje 🙂 dostałam dużo cennych wskazówek, wiedzy i motywacji. Zrobiłam synkowi jak mówiłaś zupę kalafiorową z dużą ilością grubych warzyw i zjadł bez problemu:). Problem był w mojej głowie!
Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. Polityka prywatności
(Visited 241 times, 1 visits today)